LR Algetics Yosunlu Ayak Ürünleri

lr algetics yosunlu ayak urunleri

Yaz geldi ve facebook yine şezlonga uzanmış ayak fotoğraflarıyla dolmaya başladı 🙂 Madem ufak, iri, düzgün, yamuk ayırmadan paylaşıyorsunuz, bari iyi bakın ama değil mi? 🙂 LR’ın Algetics ayak serisine bir göz atalım:

Algetics Ayak ve Bacak Jeli: Bu bacak ve ayaklara yönelik bakım ürünü gergin ve yorgun ayakları/ bacakları dinlendirir. Ayak kokusunu engelleyerek hoş bir tazelenme hissi yaratır. Laminaria algleri ve narin, soğuk his yaratan incilerle bacak ve ayaklara yoğun nem takviyesi sağlar. Hassas bacaklar için Algetics serisinden ayak peelingi ve ayak kremini birlikte kullanmanızı öneririz.

İhtiyaç duyulduğunda jeli, ayaklarınıza ve alt bacaklara hafifçe masaj yaparak yedirin.

Algetics Ayak Kremi: Yenilikçi alg içeren etken madde kompleksiyle kuru ve çatlamış ayaklara iyi gelen besleyici ayak kremi. Hızlı emilir ve saydam deri katmanını azaltarak ayaklara bakım yapar ve yenileyici etki gösterir.

Ayak kremini sabahları ve ihtiyaç duyulduğunda ayaklara sürün.

Algetics Ayak Peelingi: Ayaklara tek adımda bakım yapan ve sakinleştirici etki yaratan kremsi ayak peelingi. Ölü derileri nazikçe temizler ve Laminaria algleri ve İrlanda yosunuyla nem sağlar.

Nemli ayaklara yuvarlak hareketlerle yedirin ve nazikçe masaj yapın. Ardından durulayın.

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye olmak istiyorumLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Yorum yapın