LR 2018 Kataloğu için tıklayın


L-Recapin Set Ağustos’ta %15 indirimde!

LR’ın en çok satan ürünlerinden biri olan ve saç dökülmesinin önleyeme yardımcı olan ürünü L-Recapin Set‘te bu ay %15 indirim var!

L-Recapin Set bu ay 164,90 TL yerine 84,90 TL‘ye satılıyor. L-Recapin Set’te Şampuan ve Tonik olmak üzere iki ürün bulunuyor. Şampuan dermotolojik olarak test edilmiş etken maddeleri ile saçları hassas bir şekilde koruyarak temizler. Düzenli olarak L-Recapin Tonik’ten önce kullanıldığında saç ve saç derisini hazırlar. Tonik ise saçların saç derisine tutunmasına katkıda bulunur ve mevcut güçsüz saç tellerinin güçlenmesine yardımcı olur.Ürünlerin özellikleriyle ilgili olarak aşağıdaki bağlantılara göz atabilirsiniz:

Bu ürünleri LR’a üye olmanız halinde, Ağustos ayına özel indirime ek olarak %28 indirimle satın alabileceğinizi unutmayın. LR’a üye olmak için geliş fiyatlarıyla en az 100 TL’lik bir sipariş vermeniz yeterli. Üyelik ücreti ve aylık kota bulunmuyor. Detaylar için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın 😉

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Yorum yapın