Web Analytics Made Easy - StatCounter

Krem satarak para kazanılır mı? LR’de evet !

Simit Sarayı… Türkiye’nin sayısız şehrinde ve dünyanın 9 ülkesinde şubeleri var. Sadece Londra’da 4 şubesi var, şimdilik… İş fikri sokakta satılan simidi alıp şubelerinde satmak oldu. Zamanla simidin yanına başka ürünler de ekledi. Konsept sevildi, franchise sistemiyle ardı ardına şubeler açıldı, kocaman bir zincir haline geldi. Belki sahibiyle de zamanında “simit satarak zengin mi olacaksın” diye dalga geçtiler…

LR… Türkiye dahil 30 ülkede 600’den fazla ürünü satılıyor. İş fikri mağazada satılan kozmetik ürünlerini bireysel satış temsilcileri aracılığıyla ağ pazarlama yöntemiyle satmak oldu. Parfümle başladı; zamanla yanına cilt bakımı, makyaj ve gıda takviyesini ekledi. Ürünler sevildi, yüzbinlerce iş ortağı LR’a katıldı ve LR en çok kazandıran doğrudan satış şirketleri arasına girdi.

Bizle de “krem mi satacaksın?” diye dalga geçiyorlar. Oysa ben hem krem satıyorum, hem krem dahil 600 tane kozmetik ürünün satılmasını sağlayan ve yüzbinlerce insana para kazandıran o satış zincirini kuruyorum. Bunu göremeyenler ile “simit satarak zengin mi olacaksın” diyenler işte aynı zihniyet… Dalga geçsinler, hiç önemli değil. Ben dalga geçmeyenlerle yoluma devam ettim ve şimdi binlerce üyem var. Onlara en güzel cevabı prim ekstremle, LR’dan kazandığım Mercedes’imle ve onlar rutin hayatlarına devam ederken LR’ın beni gönderdiği tatillerde paylaştığım fotoğraflarla veriyorum…

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın