LR Zeitgard 2 İndirimi
LR Zeitgard 2 İndirimi

Kozmetik ve doğrudan satışa taksit yasağı

Kredi kartı taksitlendirme ve kart borçlarını yeniden yapılandırmaya yönelik alınan ve dün Resmi Gazete’de de yayımlanan yeni bir karara göre, kozmetik sektöründe ve doğrudan satışta taksitlendirme seçeneği kaldırıldı.

Resimde kredi kartı taksitlendirmesine ilişkin Resmi Gazete ilanını görebilirsiniz. Buna göre, Doğrudan pazarlama ve kozmetik ürünlerine kredi kartlarında taksitlendirme yapılamayacak. Şu anda LR‘da tüm bankalar için olan taksit seçeneğini kaldırıldı.

Ancak karar sadece LR’ı değil, kozmetik olsun olmasın doğrudan satış yapan tüm şirketleri etkiliyor. Yani katalog ve doğrudan satış yöntemiyle mutfak gereci veya gıda takviyesi gibi ürünler satan network marketing ve doğrudan satış şirketleri de kredi kartına taksit yapamayacak.

Gelen yasak karşısında şirketlerin yapabileceği bir şey yok ne yazıkki. Çünkü yasayı devlet çıkardığı için şirketler buna uymak zorunda. Umarız bu yasak kısa sürer…

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünlerini katalog fiyatından %29 indirimli almak için BURAYA TIKLAYARAK ONLİNE SİPARİŞ VERİN

Ya da LR üyesi olarak hem indirimden faydalanın, hem de dilerseniz satış yapmaya ve ekip kurmaya başlayın. Bilgi için aşağıdaki formu doldururak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Whatsapp Duyuru Grubu
lr aloe vera android uygulamasini indir
lr aloe vera android uygulamasini indir

Yorum yapın