Web Analytics Made Easy - StatCounter

Kozmetik ve doğrudan satışa taksit yasağı

Kredi kartı taksitlendirme ve kart borçlarını yeniden yapılandırmaya yönelik alınan ve dün Resmi Gazete’de de yayımlanan yeni bir karara göre, kozmetik sektöründe ve doğrudan satışta taksitlendirme seçeneği kaldırıldı.

Resimde kredi kartı taksitlendirmesine ilişkin Resmi Gazete ilanını görebilirsiniz. Buna göre, Doğrudan pazarlama ve kozmetik ürünlerine kredi kartlarında taksitlendirme yapılamayacak. Şu anda LR‘da tüm bankalar için olan taksit seçeneğini kaldırıldı.

Ancak karar sadece LR’ı değil, kozmetik olsun olmasın doğrudan satış yapan tüm şirketleri etkiliyor. Yani katalog ve doğrudan satış yöntemiyle mutfak gereci veya gıda takviyesi gibi ürünler satan network marketing ve doğrudan satış şirketleri de kredi kartına taksit yapamayacak.

Gelen yasak karşısında şirketlerin yapabileceği bir şey yok ne yazıkki. Çünkü yasayı devlet çıkardığı için şirketler buna uymak zorunda. Umarız bu yasak kısa sürer…

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın