✅ LR 2017 EYLÜL İndirim Kataloğu için tıklayın


İş Geliştirme Seti neden gerekli?

İş Geliştirme Seti

Şimdi bir süpermarkete girdiğinizi düşünün. Sıra sıra dizilmiş, çok sayıda rengarenk ürün sizi cezbeder, alışveriş arabasını doldurmak istersiniz. Onu da alayım, bunu da alayım dersiniz.

Rafların dizilimi de düşünülmüştür. En pahalı ürünleri tam göz hizanızda görürken, alternatif ve nitekim daha uygun fiyatlı ürünleri, alt raflarda bulursunuz.

Işıklandırma fazladır, içeride rahat rahat gezin, ürünler daha cezbedici gözüksün diye…

Biraz ilerde ekmek fırını mis gibi kokular yayar. Evde ekmek olsa bile canınız çeker, alırsınız.

Çok büyük marketlerde deterjan reyonunda bilinçli olarak temiz çamaşır kokusu verilir, farketmeden alışverişe yönlendirilirsiniz.

Bir başkasının arabasında bir ürün gözünüze çarpar, gidip siz de onu alırsınız.

Yavaş müzikler içeride daha uzun kalmanıza, klasik müzik ise daha fazla para harcamanıza sebep olur.

Ödeme kuyruğunu beklediğiniz bölgeye çikolata, şeker, dondurma gibi pisboğaz tarafınızı harekete geçirecek ürünler yerleştirirler. Böylece alışverişi tamamladığınız için ödül olarak bu ürünlerden satın alma olasılığınız yükselir.

Alışverişi sadece gözle değil, tüm duyularımızla birlikte yaparız. Yani bize alışveriş kararını verdiren şey sadece ihtiyaçlarımız değildir.

Şimdi gelelim asıl konumuza… O “Neden sadece katalogla üye olamıyoruz” diyen arkadaşlar var ya? Onlarla hiç zamanınızı boşa harcamayın. Bu işten iyi para kazanmak istiyorsanız LR’a 439 TL’lik iş geliştirme setiyle üye olun. Olmadıysanız bir yakınınızı bu paketle üye yapıp ürünleri kendinize alın. Sonra da üye yapmak için sunumlarınızda bu paketleri kullanın. Hepsini aynı süpermarketteki gibi yanyana dizin ki göze de hitap etsinler. Çalışıyorsanız paketinizi iş adresinize göndertin, iş arkadaşlarınızın yanında kolinizi açın, ilgilerini çekin. Görüşmelerinizde adaylarınızın ürünleri koklamasına, sürmesine izin verin. Birbirinden değişik kremlerin kıvamını, dokunusu hissetsinler. Bu ürünü şununla birlikte kullandığımızda böyle bir etkisi oluyor diyerek işlevlerini anlatın. Parfüm numunelerini denetin, mutlaka bir tane beğenecekleri koku çıkacaktır, çok seçenekleri olduklarını görsünler…

LR’da birinin size üye olmaya karar vermesi demek, aslında bir satış yaptığınız anlamına gelir. Bizim işimiz de özünde satış olduğuna göre, bunu iyi yapabilmek için aynı bir süpermarkette olduğu gibi adayınızın duyularını harekete geçiririn. Karşısına sadece katalog veya bir iki ürünle çıkmak yerine iş geliştirme setiyle çıkmak, hangi paketle üye olmaya karar verirse versin başarı şansınızı artıracaktır. Çünkü alışveriş hem ihtiyaç, hem de psikojik bir karardır.

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Yorum yapın