Web Analytics Made Easy - StatCounter

Hassas cilt / normal cilt Zeitgard 1 fırçaları arasındaki farklar

Pembe renkli 3’lü rotorundan da tanıyacağınız yumuşak fırçada (Soft) özellikle ince lifler kullanılmıştır. Böylelikle cilt üzerinde çok yumuşak ve hoş bir his elde edilebilmektedir. Her bir lifin özel yüzey yapısı cildin etkili bir şekilde temizlenmesini ve cilt üzerindeki birikintilerin yarattığı doğal kirlerin en iyi şekilde sökülüp temizlenmesini sağlar. Bu fırçalar özellikle de hafif kirlenmelerde ve hassas ciltlerde uygundur. Hassas cildin özelliği kolaylıkla kızarabilmesi ve daha ziyade ince gözenekli ve şeffaf bir etki yapmasıdır. Özel lif karışımı sayesinde özellikle özen gösteren bir temizlik mümkündür.

Mavi renkli 3’lü rotorundan da tanıyacağınız klasik fırçada (Classic) yumuşak fırçaya göre biraz daha güçlü lifler kullanılmıştır. Bunları doğrudan karşılaştıracak olursak klasik fırça liflerin biraz daha kalın ve biraz daha sert olduğunu hissedebiliriz. Aradaki fark uygulama sırasında da kendisini hissettirmektedir. Liflerin kendi özellikleri sayesinde fark edilir derecede daha büyük ve daha ağır kirler özellikle etkili bir şekilde ve özenle sökülüp atılabilmektedir. Bu fırçaları yıpranmaya dayanıklı ve normal cilde sahip olan ve normal bakım ve temizlik sırasında da ciltlerinde hiç veya çok az tahriş edici reaksiyon meydana gelen uygulayıcılara tavsiye ediyoruz.

Yumuşak, esnek ve yuvarlatılmış uçlar yüksek kalitenin bir göstergesidir. Yüz fırçası üreticisi olarak bunların esas itibariyle bütün cilt tipleri için uygun olmasına dikkat ediyoruz. Gene de bazı kullanıcılarda

<="" p="">

Yorumlar kapalı.