Web Analytics Made Easy - StatCounter

Gül hastalığında kullanılabilecek LR ürünleri

Gül hastalığı ya da rozasea, oldukça sık görülen bir deri hastalığıdır. Güneş, stres ve bir takım yiyeceklerin tetiklediği bu hastalıkta cilt kızarır, yangılanır ve kızarıklık yayılır. Rozasea’nın ciddiyeti kişiden kişiye değişir. Hastalığın nedeni kesin olarak bilinmemektedir.

LR Ürün Sorumlusu Müge Çetin’in önerisi şu şekilde:

Genellikle gül hastalığı problemlerinin çözümü için Aloe Vera Box Set‘i öneriyoruz. Aloe Vera Acil Yardım Spreyi, Konsantre ve Propolis krem kullanımı cilt problemlerinin düzeltilmesinde yardımcı olacaktır. Ayrıca, Aloe Vera Dermaintense uygulaması ise irite olmuş uyarılmış cildi rahatlatır, kuru cilt için çok uygundur. Ayrıca, dahili olarak Aloe Vera Sivera İçecek kullanılabilir.

Kişinin ani sıcak-soğuk değişimlerinden kaçınarak, güneş koruyucusu içeren cilt bakım ürünleri kullanarak cildin iklim değişikliklerinden koruması gerekmektedir. Ayrıca konunun bir medikal sorun olduğu ve bu ürünlerin birer destek yardımcı ürün olduğu hakkında bilgilendirilmelidir. Sorunla ilgili olarak bir uzmana da başvurması gerekir.

Dikkat: Ürünlerimiz ilaç değildir. Hastalıklarda öncelikli olarak doktorunuzu başvurmanız gerekmektedir.

Bu yazıdaki ürünler:

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

“Gül hastalığında kullanılabilecek LR ürünleri” üzerine 2 yorum

Yorum yapın

Katalog fiyatını %29 indirdik! Avantajlı fiyatlarla sipariş için tıkla