Web Analytics Made Easy - StatCounter

Kemik ve eklem sağlığı için kullanabileceğiniz LR ürünleri

Özellikle spor yaparken vücudun aşırı zorlanması gibi hatalı davranışlar, eklemlerin zorlanarak gerilmesine ve hangi yaş grubunda olursa olsun kıkırdağın zarar görmesine yol açabiliyor.

Sürekli aynı pozisyonda oturmak ve fiziksel aktivite azlığı, erken yaşlardan itibaren vücudun çeşitli bölgelerinde kıkırdak sorunlarına neden olabiliyor. Hareketsizliğin kas kuvvetinin azalmasına ve eklem sorunlarının artmasına yol açıyor. Sinemada film seyrederken, serviste işe gidip gelirken, merdiven inip çıkarken, uzun süre aynı pozisyonda otururken dizde çeşitli şikayetlere neden olan diz kıkırdağı bozuklukları genç yaşta da ortaya çıkarak yaşam kalitesini önemli oranda etkiliyor.

Bu sağlık problemlerinin önüne geçebilmek ve eklem sağlığınızı desteklemek için LR ürünlerinden faydalanabilirsiniz:

Yurtdışında LR Freedom ismiyle satılan LR Aloe Vera Portakal Aromalı Jel içecek, içerdiği eklem dostu besin maddeleri ile eklem ağrılarının azalmasına yardımcı olur. İçeriğindeki glukozomin-kondroitin ikilisi eklem ağrılarını önlemek ve eklem sağlığını geliştirmek için kullanılır. Düzenli kullanımla LR Aloe Vera Portakal Aromalı Jel İçecek vücudunuza kas, kemik ve eklemleriniz ihtiyacı olan değerli vitamin ve besin maddelerini sağlayarak kas-iskelet sisteminizi destekler.

Özellikle müsabaka sporlarında ve vücudu zorlamalayı gerektiren işlerde eklemlere fazlaca yüklenilir. Fiziksel aktivite ve spor sonrası eklemlerde gerginlik yaşayan kişilere ve sporcuların kullanabileceği LR Aloe Vera MSM Vücut Jeli ise gerginlik hissi olan eklemlerin ve kasların yenilenmesine destek olur.

LR Aloe Vera Portakal Aromalı Jel içecek ile kas-iskelet sisteminizi güçlendirirken aynı zamanda vücudun asit-baz dengesini sağlamaya yardımcı olan LR Pro Minerals‘ın içeriğindeki potasyum ve kalsiyum ile kaslarınıza ve kemiklerinize destek verebilirsiniz. Potasyum vücudun sinir sistemi ve kaslarını normal fonksiyonunu desteklerken, kalsiyum normal bir enerji metobolizmasının sağlanmasına yardımcı olur, kemik ve dişlerinizi destekler.

Bu yazıdaki ürünler: