Web Analytics Made Easy - StatCounter

Ekibimden üç kişi LR Renault Clio kazandı

Zor geçen Nisan ayını dün bitirdik hayırlısıyla. Bugün Mayıs’ın ilk günü ve benim için anlamlı bir gün…

Bu işe başladığımda kendime şunu demiştim, kendime doğrudan bağlı iş ortaklarımdan iki kişiye şirket aracı aldırabilirsem kendimi başarılı sayacağım. Neden iki derseniz; bir tane olursa belki şansa olur, iki tane olursa şans olmadığını kendime göstermiş olurum. LR arabasını kazanabilmek önemli; çünkü bunu aldığınızda lider ünvanına sahip oluyorsunuz, sağlam bir ekibiniz, güzel bir kazancınız oluyor.

Bugün itibariyle benim ekibimde tam 3 kişi aynı anda LR Renault Clio şirket aracı almaya hak kazandı! Tam da LR’da 6 ay sonunda Organizasyon Liderliği ünvanımı resmi olarak kazandığım gün 🙂 Bundan daha büyük bir gurur olur mu? Bilmiyorum belki olur ama onlar benim ilk liderlerim ve bu yüzden çok mutluyum! Selma Sivas, Zehra Arslan Qumuş ve Berna Cura sizleri canı gönülden tebrik ediyorum!

Şunu da eklemek isterim. Evet LR bu araçları bana ve arkadaşlarıma veriyor. Ama bu başarının mimari ekipteki kendi hayalleri ve geleceği için çalışan tüm arkadaşlarımızdır. Bu aracı kullanma hakkı bir kaç ay önce bana verildi, şimdi sıra onlarda ve onlardan sonra da ekiplerindeki diğer arkadaşlar bu hakka sahip olacaklar. Hiç kimse tek başına satış yaparak bu ünvanları ve araçları kazanamaz. Ancak çalışan, emek veren, yılmayan ve ekibini kuranlar bu fırsattan yararlanabilir.

Yukarıdaki fotoğrafta liderlerimin Mart ayı ekstelerini görebilirsiniz, kendilerinden izin alarak yayınlıyorum. Network’te alttakiler çalışır, üsteriler kazanır diye düşününler belki LR’a bir şans verir ve fikirlerini değiştirirler. Hepimiz sıfır noktasında başladık, canla başla çalıştık ve şimdi de hakkımız neyse onu kazanıyoruz, kazanmaya ve kazandırmaya devam edeceğiz…

“Her şeyi kendisi yapmak veya bunu yaptığı için bütün takdiri kendisi toplamak isteyen hiçbir insan büyük lider olamaz.” -Andrew Carnegie

Yorum yapın