LR 2018 Kataloğu için tıklayın


Egzama ve sedef için tavsiye ettiğim LR ürünleri

Egzama ve sedef hastalıklarının büyük bir oranda nedeni, endüstriyel gıdalarla beslenme ve bağırsak florasındaki hasar sonrası sindirilemeyen gıdalardaki zararlı kimyasal ve ağır metallerin kana karışmasıdır. Sindirim yoluyla atılamayan bu atıklar deri yoluyla atılmaya çalışılır. Yani sanılanın aksine bu hastalıklar aslında deri hastalığı değildir. Deri yoluyla atılmaya çalışan kimyasalların olduğu bölgeye bağışıklık sisteminiz saldırır ve bu lezyonlar oluşur.

LR ürünleri arasında burada bizim en çok işimize yarayacak iki ürün var: Bağırsak florası için Isırganlı Aloe Vera İçecek ve içerisindeki yoğun B12 vitamini sayesinde bağışıklık sistemini baskılamak için kullanabileceğimiz Dermaintense krem. Burada şunu unutmamak gerekiyor. Gıda takviyesi ve kremler bu hastalıkları tamamen ortadan kaldırmak için yeterli değil. Ancak lezyonları azaltarak yaşam kalitemizi yükseltmek mümkün. Ben egzama ve sedef için aşağıdaki ürünleri öneriyorum:

Egzama:
1. Acil Durum Spreyi ve Propolis krem: Sabah ve akşam Acil Durum Spreyi sıkın, kurumadan Propolis sürün. Propolis krem cok iyileştiricidir. Özellikle eller su ve sabunla yada sogukla temas ettikten sonra propolisli kremi kullanmak cok etkilidir. Gün içinde ihtiyaç halinde sürün.
2. Dermaintense krem: İçerisindeki B12 sayesinde bağışıklık sistemini baskılar. EGZAMANIZ ATAK DÖNEMİNDE DEĞİLSE, Propolis’ten sonra sürün. Atak dönemindeyse önce Sprey ve Propolis kullanarak dinmesini bekleyip, sonra sürmeye başlayabilirsiniz.
3. Aloe Vera Sivera içecek: Bagırsak bağırsak florasının onarımını hızlandıracağından en fazla faydayı Isırganlı Sivera içeceğimiz sağlar. Sadece kremle sonuç almanız çok zordur. Mutlaka içecekle takviye edin Bir şişe 11 günde biteceğinden en az 2 şişe kullanmasını önerin. 3 öğünden önce 3’er kapak (30 ml).
4. Saç egzaması: Microsilver sampuanla birlikte duş sonrasi saç diplerine sprey kullanmak etkili ve rahatlatıcıdır.

Sedef:
1. Propolis ve Dermaintense krem: Atak döneminde Propolis kremi gün içinde 2-3 defa kullanın. Atak dönemi bittiyse iyileşme başladıysa Propolis’e ek olarak Dermaintense kremi günde 2 defa uygulayın. Sedefte Acil Durum Spreyini artık önermiyorum, çünkü içerisindeki etken madde fazla olduğundan bazen sedef ataklarını azdırabiliyor.
2. Aloe Vera Sivera içecek: Bağırsak florasının onarımını hızlandıracağından en fazla faydayı Isırganlı Sivera içeceğimiz sağlar. Sadece kremle sonuç almanız çok zordur. Mutlaka içecekle takviye edin. Bir şişe 11 günde biteceğinden en az 2 şişe kullanım öneririm. Tüketim şekli: Her gün 3 öğünden önce 3’er kapak (30 ml).

Her iki hastalık için de önemli not :

Marketlerden aldığımız standart hijyen ve temizlik ürünlerinin içerisindeki kimyasallar egzama ve sedefi tetikliyor. Ne kadar krem kullansanız da, hastalığı tetikleyen dış etmenleri elemezsiniz bu lezyonlar oluşmaya devam eder. Neredeyse hergün ellerinizi yıkıyor ve en az gün aşırı duş alıyorsunuz. Bu yüzden Dermaintense ve Aloe Vera içecek verdiğiniz bütün müşterilerinize doğala en yakın temizlik ürünlerini kullanmalarını gerektiğini bu şekilde anlatın. Eğer doktorları tarafından özellikle verilmiş bir ürün yoksa şu ürünleri tavsiye edebilirsiniz :

1. Aloe Vera Sabun
2. Aloe Vera Duş Jeli
3. Aloe Vera Şampuan
4. Aloe Vera Saç & Vücut Şampuanı

Bunlara ek olarak kemik suyundaki jelatin ve faydalı bakteriler hem sindirimi kolaylaştırır, hem bağırsak florasının onarımını hızlandırır, hem de bağışıklık sisteminize destek olur. Kasaptan bebek için istediğinizi belirterek kuzu veya dana kemiği alın, suyunu kaynatıp her gün 1 bardak için. Kemik suyunun yanı sıra, kombucha çayı, gerçek kefir, gerçek yoğurt gibi gıdalarla prebiyotik açıdan zengin iyi bir diyet yapın, özellikle hazır gıdalardan ve şekerden uzak durun.

Dikkat: Ürünlerimiz ilaç değildir. Hastalıklarda öncelikli olarak doktorunuzu başvurmanız gerekmektedir.

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Egzama ve sedef için tavsiye ettiğim LR ürünleri” üzerine 4 yorum

Yorum yapın