Web Analytics Made Easy - StatCounter

Egzama hastalarına uygun LR ürünleri

Egzama hastası olan LR iş ortağım Murat Iştın’ın bu paylaşımı çok önemli. Egzama sadece harici kullanacağınız kremlerle tamamen yok olacak bir hastalık değil. Ama doğru ürünlerle hayat kalitenizi yükseltebilirsiniz.

Egzama ve sedef hastalıklarının büyük bir oranda nedeni, endüstriyel gıdalarla beslenme ve bağırsak florasındaki dezenformasyon sonrası sindirilemeyen gıdalardaki zararlı kimyasal ve agır metallerin kana karışmasıdır. Sindirim yoluyla atılamayan bu atıklar deri yoluyla atılmaya çalışılıyor. Leaky Gut Syndrome diye Google’da aratabilirsiniz. Karaciğer problemleri de bunu tetikliyor. Bu hastalıklar gün geçtikçe artıyor, çünkü kimse artık organik beslenmiyor, vücudunuza sürekli zararlı kimyasallarla dolu çürümeyen bozulmayan yiyecekler alıyorsunuz. Kemik suyundaki jelatin ve faydalı bakteriler hem sindirimi kolaylaştırır, hem bağırsak florasının onarımını hızlandırır, hem de bagisiklik sisteminize destek olur. Kemik suyunun yanı sıra, Aloe Vera jel icecek, Kombucha çayı, gerçek kefir, gerçek yoğurt gibi prebiyotik açıdan zengin iyi bir diyet yapmanız, özellikle hazır gıdalardan ve ŞEKERden uzak durmanız gerekir. Siz bunları yapamıyorsanız kullanacağınız hiçbir ürün sizi iyileştiremez sadece estetik olarak günü kurtarırsınız.

LR’ın Aloe Veralı tüm ürünlerini egzama hastaları kullanabilir. Özellikle şampuan, duş jeli ve sabun gibi ürünleri doğru seçmek çok önemli, çünkü bu ürünlerle neredeyse hergün cildiniz temas ediyor, marketlerde satılan ve içerisinde zararlı kimyasal madde ürünler egzamanızı tetikliyor. LR ürünleri arasında Aloe Vera serisindeki temizlik ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz.

Egzamalı bölgelerin tedavisi için ise Propolis ve Dermaintense krem ve ön önemlisi Murat’ın da dediği gibi gibi aloe veralı Sivera içeceğimizi öneriyoruz. Özellikle içecekten sonra egzamanızda ciddi oranda gerileme gözlemleyebilirsiniz.

Dikkat: Ürünlerimiz ilaç değildir. Hastalıklarda öncelikli olarak doktorunuzu başvurmanız gerekmektedir.

Bu yazıdaki ürünler: