Vücut çatlakları için önerdiğim LR ürünleri

LR catlak urunleri

Doğum veya kilo alıp verme sonucu oluşan vücut çatlakları için Aloe Vera Acil Durum Spreyi, Dermaintense, Algetics Vücut Peelingi ve El Şeklinde Lif‘i öneriyoruz. Çok eskiden beri varolan çatlaklarda bile bu ürünlerle sonuç alanlar oldu.

Doğum çatlakları, kilo alma veya zayıflama sonucu oluşan çatlaklara en iyi gelen şey masaj, çünkü o bölgedeki kan dolaşımını hızlandırmış ve canlandırmış oluyoruz. Mümkünse her gün 5 dk önce nemlendirin (Spreyi kullanabilirsiniz) El Şeklinde Lif‘le masaj yapın. Hiç ürün kullanmayıp sadece lifle bile sonuç aldığını söyleyenler var.

Algetics Yosunlu Vücut Peelingi‘ni haftada 2-3 kez duşta kullanın. Vücut çatlaklarının olduğu bölgeye peelingle masaj yaparak pürüzlü bölgeyi yumuşatın ve kirden arındırın. Algetic serisindeki diğer ürünleri verenler de oluyor ama onlar daha çok selülit ve sıkılaşma için, bence gerek yok.

Gelelim en düzenli kullanılması gereken ürünlere. Bir başka ifadeyle disiplinli şekilde sürmeyeceksiniz hiç bu işe girmeyin 🙂 Sabah akşam çatlaklara Acil Durum Spreyi ve Dermaintense uyguluyoruz. LR Ürün Sorumlusu Müge hanım pek çok cilt rahatsızlığında öncelikle spreyi uygulamanın bölgeyi nemlendirdiğini ve bir sonraki uygulanacak ürünün daha iyi emilimini sağlayacağını söyledi. Dolayısıyla önce sprey sıkarak bölgeyi nemlendiriyoruz, sonrasında Dermaintense sürüyoruz.

Dermaintense küçük bir krem olduğundan hemen bitecektir. Oysa bizim en az 2 ay düzenli şekilde bu ürünleri kullanmamız gerekiyor. Bu yüzden uygulamaya ara vermemek için Dermaintense’i ya 2-3 tüp alın, ya da önce çatlakların olduğu küçük bir bölgede uygulamaya başlayın, sonuç alırsanız uygulama alanını genişletin.

Pek çok cilt rahatsızlığında olduğu gibi çatlaklar da geçmesi zor ve inatçı problemler. Hele uzun yıllardır duran ve oturmuş çatlakların geçmesi daha da zor. Ama piyasada binlerce liraya satılan kremlerin bile işe yaramadığını düşünürsek LR’ın ürünleri bence denemeye değer, hesaplı alternatifler. Düzenli kullanacaksanız bir şans verin 😉

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye olmak istiyorumLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Vücut çatlakları için önerdiğim LR ürünleri” üzerine 6 yorum

  1. Merhaba 6 aylık hamileyim dermaintense hamilelikte güvenle kullanılabiliyor muyuz çatlak oluşumunu engellemek için ?

    • Merhaba. Dermaintense oluşmuş çatlakları gidermek için kullanılıyor. Çatlakların oluşmasını önlemek için bebek serisinden Aloe Vera Mum ürününü öneririm.

  2. Çatlakların var kayın bölgesinde ilk gebeliğimden kalan şimdi 2.ye hamileyim hamileyken. Kullanılabilir mi

Yorum yapın