LR 2018 MAYIS İndirim Kataloğu için tıklayın


Aloe Vera Box Set Ağustos’ta %23 indirimde!

LR’ın en yüksek aloe vera yaprak jeli oranını sahip üç ürününü içeren Aloe Vera Box Set‘te bu ay %23 indirim var!

Aloe Vera Box Set bu ay 109,90 TL yerine 84,90 TL‘ye satılıyor. Aloe Vera Box Set’te Acil Durum Spreyi, Konsantre Jel ve Propolis Krem olmak üzere üç ürün bulunuyor. Özel bakım serisindeki bu üç ürün çok yüksek oranda aloe vera içerdiğinden, özellikle ufak cilt yaralanmaları, cilt rahatsızlıkları gibi durumlarda hızlı iyileşmeye destek ve tedaviye yardımcı oluyor. Ürünlerin özellikleriyle ilgili olarak aşağıdaki bağlantılara göz atabilirsiniz:

Bu ürünleri LR’a üye olmanız halinde, Ağustos ayına özel indirime ek olarak %28 indirimle satın alabileceğinizi unutmayın. LR’a üye olmak için geliş fiyatlarıyla en az 100 TL’lik bir sipariş vermeniz yeterli. Üyelik ücreti ve aylık kota bulunmuyor. Detaylar için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın 😉

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Yorum yapın