LR 2018 Kataloğu için tıklayın


LR 2017’de Corsa/Clio yerine Mercedes A180 veriyor!

LR bu sene bomba bir kampanya yaptı! Normalde LR’da Junior Takım Lideri ve Takım Lideri olanlar LR şirket aracı olarak Opel Corsa veya Renault Clio alıyorlardı. Mercedes araçları ise Organizasyon Liderleri’ne veriliyor. 2017’ye özel yeni kampanya ile Junior Takım Lideri ve Takım Lideri kalifikasyonları yapanlar da şirket aracı olarak Mercedes A180 D Style modelini alabilecekler:)

Bu kampanyayla beraber, bu seneye özgü olmakla birlikte Junior Manager ve Manager’lara verilen tablet ve telefon ödülleri kalktı. İlk defa Şubat 2017’de tablet veya telefon için kalifikasyona başlayan İş Ortaklarımız ise kalifikasyonlarını devam ettirmeleri durumunda tablet ve telefonlarını alabilecekler.

Kampanyadan yararlanacak olan junior takım liderleri, üç üstüste kalifikasyon şartlarını yerine getirerek ve aylık ufak bir fark ödeyerek Mercedes A180 araçlarını alabilecekler. Kalifikasyonu yapan takım liderleri ise herhangi bir fark ödemeden aracı kullanabilecekler.

Mercedes araç kampanyası hakkında daha detaylı bilgi almak, daha da önemlisi bu müthiş fırsattan yararlanabilmek için ufak bir indirimli alışveriş yaparak LR ekibime katılabilirsiniz. Aşağıdaki formu doldurun, detayları telefonda görüşelim 😉

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Yorum yapın