Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR 2017’de Corsa/Clio yerine Mercedes A180 veriyor!

LR bu sene bomba bir kampanya yaptı! Normalde LR’da Junior Takım Lideri ve Takım Lideri olanlar LR şirket aracı olarak Opel Corsa veya Renault Clio alıyorlardı. Mercedes araçları ise Organizasyon Liderleri’ne veriliyor. 2017’ye özel yeni kampanya ile Junior Takım Lideri ve Takım Lideri kalifikasyonları yapanlar da şirket aracı olarak Mercedes A180 D Style modelini alabilecekler:)

Bu kampanyayla beraber, bu seneye özgü olmakla birlikte Junior Manager ve Manager’lara verilen tablet ve telefon ödülleri kalktı. İlk defa Şubat 2017’de tablet veya telefon için kalifikasyona başlayan İş Ortaklarımız ise kalifikasyonlarını devam ettirmeleri durumunda tablet ve telefonlarını alabilecekler.

Kampanyadan yararlanacak olan junior takım liderleri, üç üstüste kalifikasyon şartlarını yerine getirerek ve aylık ufak bir fark ödeyerek Mercedes A180 araçlarını alabilecekler. Kalifikasyonu yapan takım liderleri ise herhangi bir fark ödemeden aracı kullanabilecekler.

Mercedes araç kampanyası hakkında daha detaylı bilgi almak, daha da önemlisi bu müthiş fırsattan yararlanabilmek için ufak bir indirimli alışveriş yaparak LR ekibime katılabilirsiniz. Aşağıdaki formu doldurun, detayları telefonda görüşelim 😉

Yorum yapın