probalance nasil kullanilir

Probalance nasıl kullanılır?

Alkali beslenme – Probalance mineral hapları tok karna 3 x 4 tablet şeklinde alınır. Herkesin tepkisi “Çok değil mi?” oluyor. Hatta biz dozu söylesek de aklına yatmadığı için düşük doz içen çok kişi var. Ama yetişkinler için doğru kullanım budur ve bunun mantıklı bir açıklaması var:

Ürünün içeriğinde bulunan tüm etken maddeler yetişkin bir kişinin günlük alması gereken tüm miktarı karşılaycak şekilde düzenlenmiştir. Bunu etiketteki beslenme referans değeri yüzdelerinden de rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz.

Aslında LR bir öğünde 4 tableti bir araya getirerek tek bir tablet halinde daha kompakt bir ürün yaratma teknolojisine sahiptir. Ancak bir ürünü ne kadar işlemden geçirirseniz, o ürünün doğallığı o kadar kaybolur. Bu nedenle tablet sayısı arttırılarak her bir etken maddenin günlük alım dozunun en optimum şekilde ayarlanması sağlanır.

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %40 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla kota şartı olmadan satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

LR üyesi değilim, bilgi almak istiyorum

LR Mercedes

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Yorum Yazınız