lr zayiflama urunleri

LR’ın zayıflama ürünü var mı?

UYARI: Aloe Vera Jel İçecekler ve Probalance ilaç değil, gıda takviyesidir. Hiç bir hastalığın tedavisinde kullanılamaz.

LR’ın zayıflama amaçlı üretilmiş herhangi bir ürünü yok. Ancak Probalance ve Aloe Veralı içeceklerimizin dolaylı olarak kilo kontrolüne yardımı olabilir…

Hücrelerimiz ancak saglıklı bir alkali ortamda olduklarında işlerini düzgün yapabilirler (Alkali beslenmeyi şurada anlatmıştım). Fakat günümüzde beslenme şekli oldukça değiştiğinden ve bozulduğundan, hücreler alkali yerine asidik ortamda işlerini yapmaya çalışıyorlar. İnsan gibi beslenmediğimiz için de sonunda pes ediyor ve greve gidiyorlar 🙂 Onlara hak ettikleri çalışma şartlarını Probalance’la verebilirsiniz 😉

ProBalance’ın içerisinde dengeli bir ölçüde bazik (alkali) mineraller bulunuyor. Bu mineraller; Kalsiyum, Potasyum, Magnezyum ve Sodyum. Bunlar vücuttaki Asit-Baz dengesini düzenlemekle yükümlüdür. ProBalance’ın içeriğindeki Magnezyum Sitrat, alkali mineralleri hızlıca kan dolaşımına taşır. Böylece metabolizmayı ve dolayısıyla yağ yakımını hızlandırmış oluruz.

Aloe Veralı içeceklerimiz ise öğünlerden önce alındığında tokluk hissi veriyor. Bunun yanında en önemli artılarından biri sindirim sistemini düzenlemesi. Kilo vermedeki en önemli şey sindirim sisteminizin sağlıklı çalışmasıdır. Şunları çok duyarsınız: “Su içsem yarıyor” veya “Ayı gibi yerim kilo almam“. İşte burada su içen arkadaşın sorunu aslında bağırsakların suya Kuzu Kavurma, ayı arkadaşın şansı da Büyük Seçim Big Mac Menu’ye su muamelesi yapmasıdır 🙂 İşte Aloe Veralı içeceklerimiz, ne yediyseniz ona hakkettiği muameleyi yapmanızı sağlar.

Eğer sağlıklı bir diyetle beraber bu iki ürünü kullanırsanız, LR sağlıklı bir şekilde kilo vermenize yardımcı olabilir.

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %40 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla kota şartı olmadan satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye olmak istiyorumLR üyesiyim

LR Mercedes

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

LR’ın zayıflama ürünü var mı?” üzerine 3 fikir

    • Yiyerek kilo veremezsiniz, mutlaka ogunlerinizi kücültmeniz, seker ve karbonhidrattan mumkun oldugunca uzak durmanız lazım 🙂

  1. kilo vermek için diyet+bu iki lr ürününü kullanıyorum. en iyi etkiyi sağlaması için en doğru kullanım öneriniz nedir?

Yorum Yazınız