lr aloe vera konsantre platinum express eye cooler goz alti morlugu

Göz altı morlukları ve torbaları için önerdiğim LR ürünleri

Göz altı morluklarında en iyi sonuç aldığımız ürünler Aloe Vera Konsantre Jel ve Platinum Express Eye Cooler. Konsantre Jel’i buzdolabında saklayıp, soğuk şekilde tabaka halinde göz altına uygulayın. Yeteri kadar göz altında durduktan sonra fazla jeli alın ve üzerine Platinum Express Eye Cooler’ı sürün. Erkek serisinden bir ürün olmasına rağmen bu ürünü kadınlar da kullanabilir, zira morluklarda etkili etken maddeler kadın erkek farketmeden aynı işlevi görüyor. Bazı paylaşımlarda bu iki ürüne ek olarak Racine Q10 Göz Kremi de tavsiye ediliyor ama bu ürün bence gereksiz, morluklarda ne gibi bir etkisi olabilir bilemiyorum. Platinum zaten bir göz çevresi kremi, ikinci bir göz kremine bence ihtiyaç yok.

Göz altı torbalarında ise yine soğuk Konsantre Jel’e ek olarak üzerine Aloe Vera Göz Kremi uygulanabilir. Konsantre ince bir tabaka bırakacağından ve hafif gerginlik hissi yaratacağından, Aloe Vera Göz Kremi’nin burada iyi bir tamamlayıcı olduğunu düşünüyorum.

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %40 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla kota şartı olmadan satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

LR üyesi değilim, bilgi almak istiyorum

LR Mercedes

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Yorum Yazınız